اخبار

محمد حسین ریاحی در بازدید از گروه صنعتی پرناز خواب نفیس عنوان کرد:

تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری فرصتی برای طرح های اشتغالزا

تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری فرصتی برای طرح های اشتغالزا
همزمان با هفته دولت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به همراه رقیه کرمانیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان از طرح اشتغال روستایی و عشایری پرناز خواب نفیس این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی در حاشیه این بازدید ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک روز کارمند گفت: خوشبختانه تسهیلات طرح های اشتغالزا به ویژه طرح اشتغال روستایی و عشایری با تلاش صاحبان صنایع در مسیر درستی استفاده شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با تقدیر از زحمات و توجه مدیرعامل شرکت به استفاده صحیح از تسهیلات دریافتی، بیان کرد: این شرکت با دریافت مبلغ 21 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل منابع اشتغال روستایی عشایری احداث و اقدام به تولید انواع تشک با بالاترین کیفیت و ارسال آن به سراسر کشور و حتی صادرات به کشور عراق نموده است.

وی توجه به استانداردهای روز دنیا در تولید تشک را از نکات مثبت این شرکت عنوان کرد و خاطر نشان کرد: انتخاب ماشین آلات پیشرفته و توجه به استانداردهای روز دنیا یکی از عوامل مهم در یک صنعت بوده و خوشبختانه این شرکت با بهره گیری از امکانات مناسب نه تنها رو به سوی جلو در حال حرکت است بلکه زمینه اشتغال 20 نفر بطور مستقیم و 50 نفر بطور غیر مستقیم را فراهم نموده است.

گفتنی است شرکت صنعتی پرناز خواب نفیس با نام تجاری نارمیلا در ترک آباد شهرستان اردکان واقع شده که در تولید انواع تشک و ملزومات خواب فعالیت می کند.

۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۳۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید