اخبار

دیدار و تجلیل از آزاده سرافراز مهریزی در دوران دفاع مقدس

دیدار و تجلیل از  آزاده سرافراز مهریزی در دوران  دفاع مقدس
امیرعباس دهقانی زاده به مناسبت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با حضور در منزل یکی از آزادگان دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با وی دیدار و گفت‌ وگو کرد.

ه گزارشاداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: رییس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مهریز صبح روز گذشته در نشستی صمیمی با جمعی از همکاران باتفاق نماینده بنیاد شهید و همچنین نماینده کارفرمایان ،با حضور در منزل آقای کاظم زارع بیدکی یکی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس افزود:آزادگانی که سالهای سال سخت ترین شکنجه هارا تحمل کرده اند تا ما امروز سربلند زندگی کنیم برگردن نظام و همه ما حق بزرگی دارند .

رییس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان مهریز در این دیدار خاطرنشان کرد: زحمات آزادگان و ایثارگران و خانواده های شهدا به قدری است که با هیچ عملی قابل تقدیر نیست چرا که آنان با صبر،ایمان و استقامت، امنیت و اقتدار امروز را برای کشور فراهم کرده اند تا ما امروز در امنیت و آرامش کامل زندگی کنیم .

دهقانی زاده در این نشست گفت:. آزادگان مظهر شرف و ایستادگی هستند که باید دلاوریها ،ایثار و ازخودگذشتگی آنان در راه دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی برای نسلهای مختلف بازگو شود .

وی در این دیدار، امنیت و آرامش امروز کشورمان را مدیون صبر و ایثار آزادگان دانست و تأکید کرد که مردم ما همیشه قدردان خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان سرافراز هستند.

رییس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان مهریز در ادامه این دیدار با اشاره به واقعه غدیر و گرامیداشت اعیاد قربان و غدیر اظهار داشت :عید غدیر موضوع امامت و امیری امیرالمومنین (ع) است و در این عید پیامبراکرم (ص) برای امت اسلام امیر و امام وحجت تعیین فرمودند و آن حضرت هیچگاه از جانشینی بعد از خود غافل نبودند.

وی یادآور شد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، خون پاک شهیدان و ایثارگران و جانبازان و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی همه پاسدار غدیر هستند و اگر در آن روز، قدر آن را نشناختند، امروز قدرشناسی می‌شود .

امیرعباس دهقانی زاده رییس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مهریز در پایان با تقدیم لوح سپاس از رشادتها ودلاوریها و صبر و ایستادگی آزاده سرافراز دوران جنگ تحمیلی آقای کاظم زارع بیدکی قدردانی کرد.

در این دیدار دهقانی نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران،مهریزی نماینده کارفرمایان در هیئت تشخیص و جمعی از پرسنل این اداره نیز حضور داشتند .

لازم به ذکر است کاظم زارع بیدکی آزاده سرافراز در شغل کاشی کاری بعنوان استادکار مشغول بکار می باشد .

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید