اخبار

بررسی مسائل حوزه کارگری شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق

بررسی مسائل حوزه کارگری شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق
در جلسه‌ای با حضور اسلامی مدیر عامل شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق که در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان برگزار شد، مسائل و مشکلات حوزه کارگری پیمانکاران زیر مجموعه این شرکت بررسی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق، در این جلسه علی اصغر نوری شادکام از مدیر عامل شرکت سنگ آهن فلات مرکزی ایران بابت همکاری و عملکرد مناسبی که در حوزه‌های مختلف کاری تقدیر کرد و گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اهداف خاصی را در حوزه های امور اجتماعی از جمله مباحث فرهنگی، رفاهی، ورزش کارگری، پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح جامعه کارگری، مسائل ایمنی و بهداشت، اختلافات کارگری و کارفرمایی و تشکل‌های کارگری دنبال می کند که اجرای صحیح قانون کار در شرکت ها و کارگاه رسیدن یه این اهداف را آسان تر می کند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق همچنین از تشکیل شورای اسلامی شرکت ثارالله پیمانکار  مستقر در معدن چاه گز در آینده نزدیک خبر داد.

اسلامی مدیر عامل شرکت سنگ آهن فلات مرکزی ایران نیز در خصوص وضعیت کلی شرکت و نیز رعایت اصول ایمنی و رعایت مفاد قانون کار در مجموعه مطالبی را عنوان و آمادگی مجموعه را جهت  برگزاری دوره های آموزشی آسیب های اجتماعی، ایمنی و سایر مسائل فرهنگی اعلام نمود.

گفتنی است در این جلسه کارشناسان حوزه امور اجتماعی و بازرس کار اداره در خصوص دو حوزه  کاری خود  مواردی را مطرح نمودند.

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید