اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد:

بهبود شرایط و ارائه راهکارهای بهتر با راه یافتن رویکرد علمی-پژوهشی در انجام امور سازمان

بهبود شرایط و ارائه راهکارهای بهتر با راه یافتن رویکرد علمی-پژوهشی در انجام امور سازمان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد همفکری در قالب اتاق فکر و اهتمام در شناخت ظرفیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی را یک ضرورت خواند و از انتصاب اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه ها و مراکز مختلف علمی به عنوان مشاورین علمی-پژوهشی در اتاق فکرهای تخصصی اعم از تعاون، اشتغال، کارآفرینی، اجتماعی و... خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در نشست علمی با نمایندگان دانشگاه‌های استان یزد، بنا به این ضرورت و تاکید بر تعامل دستگاه های دولتی با مراکز علمی-پژوهشی و بهره مندی از ظرفیت اساتید دانشگاهی اعلام کرد: راه یافتن رویکرد علمی در انجام امور نهادها و دستگاه‌های اجرایی می‌تواند زمینه ساز بهبود شرایط و ارائه راهکارهای بهتر و مفیدتر بوده تا ضمن کارآمدی نظام اداری، شناخت دقیق‌تر مسائل و مشکلات مدیریتی و اصلاح و بازسازی سازمانی، نقشی مهم و اساسی ایفا کند.

وی افزود: توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استان، افزایش تعامل دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی با این دستگاه، وجود اتاق‌های فکر و نیز بهره‌مندی از خرد جمعی در راستای مباحث مدیریتی و تصمیم‌سازی در حوزه‌های تخصصی نیز از ضروریات است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

ریاحی اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به لحاظ منابع مالی و انسانی محدودیت دارد، با این وجود اعتقاد بر این است که با حاکم شدن خرد جمعی در مجموعه و بهره گیری از اتاق های فکر تخصصی در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به طور حتم خروجی های خوبی را برای جامعه هدف شاهد خواهیم بود و همچنین تصمیمات بهتر و علمی‌تری به منظور بهتر شدن امور اخذ خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: این دستگاه بتواند در راستای پیشبرد و نیل به دستاوردهای هر چه بهتر سازمانی، از نظرات، پیشنهادها و خدمات ارزنده متخصصان و اساتید دانشگاهی به ویژه مشاورین علمی این اداره کل بهره‌مند گردد.

گفتنی است مشاورین علمی-پژوهشی این اداره کل به شرح زیر می باشند:

-         دکتر ابوالفضل داوودی؛ مشاور علمی در اتاق فکر تعاون

-         دکتر آفرین اخوان؛ مشاور علمی در اتاق فکر امور اجتماعی

-         دکتر سیدعلیرضا افشانی؛ مشاور علمی در اتاق فکر امور اجتماعی

-         دکتر شهناز نائب زاده؛ مشاور علمی در اتاق فکر کارآفرینی

-         دکتر محمدعلی فیض پور؛ مشاور علمی در اتاق فکر اشتغال

-         دکتر عباس علوی راد؛ مشاور علمی در اتاق فکر اشتغال

مشاورین

 

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید