اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با صدور پیامی پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را به مردم ولایتمدار این استان تبریک گفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با صدور پیامی پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را به مردم ولایتمدار این استان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد : محمد حسین ریاحی با صدور پیامی پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را به مردم ولایتمدار این استان به ویژه جامعه کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران تبریک گفت.

در متن پیام چنین آمده است:

آن زمان که کاروان حج از دیدار حضرت حق باز می گشت، ندای وحی تسلیم پیامبر اعظم گردید و تاریخ به تماشای اقیانوس غدیر ایستاد و همگان گوش فرادادند به سخنان ایشان که فرمودند: "هرکس که من رهبر او هستم پس علی رهبر اوست."

بحق واقعه غدیر، یک جریان تاریخی است که ابتدایش مدینه، میانه اش کربلا و انتهایش به ظهور می انجامد؛ چرا که غدیر تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی (ع) است. غدیر تکرار اولین است در کلام آخرین، همان کلام نورانی که در اولین پیام علی (ع) را به برادری خواند و در غدیر اعلام ولایت و امامت او را فرمود. خجسته باد روز اعطای نعمت ولایت و روزکامل شدن آخرین شریعت الهی با نور ولایت ، پیوند «نبوت» و «امامت» در نقطه اوجی به نام غدیر خم.

ما نیز خداوند را شاکر و سپاسگزاریم بابت هدیه و نعمت ولایت و فرا رسیدن هجدهم ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، هنگامه طلوع امامت از آسمان نبوت، عید اکمال دین و اتمام نعمت را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

 

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید