اخبار

به مناسبت پنجاه و نهمین سالروز تاسیس بانک رفاه کارکران انجام شد:

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان یزد

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان یزد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این دیدار گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهداف استراتژیکی را درکشور دنبال می کند و برای دستیابی به این اهداف نیازمند برخی از بازوهای اجرایی است که بانک رفاه کارگران یکی از این بازوان ارزشمند و اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی ضمن تبریک به مناسبت پنجاه و نهمین سالروز تاسیس بانک رفاه کارگران اظهار داشت: بانک رفاه کارگران پس از 59 سال فعالیت مؤثر در مجموعه نظام بانکی به عنوان یکی از قدیمی ترین و اجتماعی ترین بانک های کشور مشغول ارائه خدمت است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه نگاه مشتری محوری در این بانک حاکم است گفت: هدف بانک رفاه کارگران رضایت مشتریان است و برای این بانک افتخار است که هدف اصلی آن حمایت از حوزه سلامت می باشد.

ریاحی حمایت از تولید، صنعت، اشتغال، حوزه انرژی و فعالیت در راستای تحقق اهداف کلان اقتصاد مقاومتی را تنها بخشی از فعالیت های بانک رفاه کارگران طی سال های اخیر دانست و افزود: بانک رفاه کارگران با وجود اینکه در حوزه های اقتصادی فعال است در بخش مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات ارزنده ای داشته است؛ یکی از این حوزه ها حضور فعال در عرصه حمایت از طرح اشتغال فراگیر بوده است.

وی ادامه داد: بانک رفاه به عنوان بانک عامل در طرح اشتغال فراگیر در حوزه اعطای تسهیلات حضور فعال داشته و تسهیلات زیادی به بنگاه های کوچک و زود بازده اعطا کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بزرگترین نهاد اجتماعی کشور است، خاطرنشان کرد: حضور بانک رفاه در کنار این نهاد برای جامه عمل پوشاندن به دغدغه های رفاه و فراهم کردن امنیت اجتماعی هموطنان عزیز است.

وی یکی از رسالت های بانک رفاه کارگران را حمایت بیش از پیش حوزه سلامت دانست و گفت: بزرگترین مشتری های این بانک تأمین اجتماعی، حوزه های درمانی، سلامت و حوزه های اقتصادی زیر مجموعه آن است و بازار اصلی فعالیت استراتژیک بانک رفاه، حوزه سلامت است.

ریاحی افزود: این بانک علاوه بر سازمان تأمین اجتماعی و حوزه های تحت پوشش آن به دانشگاه ها و بیمارستان های علوم پزشکی، داروخانه ها و مراکز درمانی خدمات بانکی ارائه می دهد که در این زمینه صاحب برند و پیشقراول است.

 

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید