اخبار

میز خدمت در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تهران(مرکزی) آغاز به کار کرد

میز خدمت در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تهران(مرکزی) آغاز به کار کرد
با توجه به استقرار میز خدمت مجهز در ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تهران(مرکزی) محمد کبیری معاون امور تعاون، رفیعی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و  پروانه رضایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صبح امروز در این اداره حضور یافته و طی مراسمی واحد میز خدمت اداره مذکور را به طور رسمی افتتاح کردند.
در حاشیه این مراسم محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه میز خدمت به منظور راهنمایی و جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع در سازمان ها ایجاد شده است، اظهار داشت: این واحد با رویکردهای جدید در ورودی این راه اندازی شده است. این امر موجب می شود تا ضمن استقرار کارشناسان معاونت های مختلف با استفاده از اتوماسین اداری خدمات مطلوب و سریع به مراجعین ارائه شود.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه مهمترین هدف از راه اندازی میز خدمت، تحقق اهداف دولت الکترونیک است، تصریح کرد: در راستای الکترونیکی شدن فرایند خدمت رسانی که بایستی با دقت، سرعت و تکریم مراجعین محترم همراه باشد؛ ما امروز شاهد افتتاح واحد میز خدمتی مجهز در ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپهبد قرنی شهر تهران هستیم.
در این مراسم  پروانه رضایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران اظهار کرد: توسعه خدمات الکترونیکی در میز خدمت از اهداف بلند مدت این اداره کل است و بر این اساس فرایندهای الکترونیکی در معاونت های مختلف در حال انجام است. با هماهنگی ها و پیگیریهای به عمل آمده امیدوارم بزودی شاهد بکارگیری سامانه های جامع بیشتری در تمامی حوزه ای این اداره کل جهت سهولت در خدمات رسانی باشیم.
رضایی با اشاره بر اینکه فلسفه وجود هر سازمانی خدمت به مردم است، افزود: سالهاست که میز خدمت فیزیکی و الکترونیکی این اداره کل راه اندازی شده است. کار کارشناسایی و بررسی فرایندها در تمام زمینه ها برای ارائه خدمات در میز خدمت الکترونیکی به مردم عزیز صورت گرفته است. علاوه بر این بیش از یکسال است که ما مرکز مشاوره الکترونیکی را هم در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نشانی www.tehran.mcls.gov.ir  برای رضایت بیشتر مخاطبین خود مورد بهره برداری قرار داده ایم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در پایان تاکید کرد: هدف نهایی میز خدمت آن است که تا به گونه ای رفتار و ارائه خدمت داشته باشیم که ارباب رجوع ضمن دریافت مناسب خدمات با رضایتمندی آن اداره را ترک نماید.
۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید