اخبار

اهتمام بهزیستی و تامین اجتماعی؛ کاهش آسیب ها با تاکید بر افزایش نشاط اجتماعی

اهتمام بهزیستی و تامین اجتماعی؛ کاهش آسیب ها با تاکید بر افزایش نشاط اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به گستردگی حوزه اجتماعی گفت: بهزیستی و تامین اجتماعی اهتمام لازم در کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی و جامعه ای آرام را دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: محمدحسین ریاحی در نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه فنی و حرفه ای در حوزه آموزش و اشتغال سهیم است و با این آموزش ها می تواند به اشتغال پایدار در جامعه کمک نماید گفت: شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان ظرفیت طرح موضوع و تعاملات ارزشمند و سازنده را بین دستگاه های اجرایی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد افزود: بحث توجه و اهتمام به خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی در اولویت مباحث این اداره کل است و سازمان بهزیستی در این زمینه تولی گری لازم را دارد.

وی اضافه کرد: حوزه اجتماعی حوزه وسیعی است و اکثر دستگاه های اجرایی در این حوزه فعال هستند  که نشان از گستردگی مباحث اجتماعی است.

ریاحی با اشاره به اینکه آمارهای ارائه شده در این حوزه درست است اظهار داشت: اینکه چگونه آمارهای درست را کنار هم قرار داده و بهره برداری درستی داشته باشیم نیاز به برنامه ریزی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با تاکید بر اینکه باید از داشته ها به معنای واقعی بهره مند شویم و با هماهنگی بین دستگاه ها به این مهم برسیم ادامه داد: آیین نامه ارائه خدمات فوریت های اجتماعی به صورت کامل در حال اجرا است و موضوعاتی که در این زمینه مغفول مانده هر چه سریعتر کسب تکلیف شود تا دستگاه های مربوطه نیز بتوانند تعاملات بیشتری را برای فرهنگ سازی و بررسی پرونده ها داشته باشند.

 

۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید