اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مشهد عنوان کرد: واگذاری ۱۱۰ هزار واحد مسکونی به جامعه هدف بهزیستی تاکنون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مشهد عنوان کرد: واگذاری ۱۱۰ هزار واحد مسکونی به جامعه هدف بهزیستی تاکنون
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اختتامیه همایش تجلیل از خیرین برگزیده بهزیستی کشور، گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه برای اجرای قانون حمایت از معلولان برآورد شد اما امسال این مبلغ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارزت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نقل از روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی، «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اختتامیه همایش تجلیل از خیرین برگزیده بهزیستی کشور ضمن تبریک هفته بهزیستی، کفت: در سازمان برنامه و بودجه مسئولیت سنگینی را داریم و اگر همه دست به دست هم ندهیم نمیتوانیم مشکلات جامعه ایران را حل کنیم.
 
شریعتمداری ضمن اشاره به قانون حمایت از معلولان بیان کرد:۱۲ هزار ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه برای اجرای قانون حمایت از معلولان براورد شد اما امسال این مبلغ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه باز هم نیاز به کمکهای خیرین در این زمینه وجود دارد گفت: متاسفانه با تکیه بر اعتیارات دولتی نمیتوانیم پاسخگوی تمام نیازهای مددجویان باشیم. امروز در وزارت تعاون و سازمان بهزیستی قصد داریم سنگهای پیش پای کار خیر خیرین را برداریم و گوش شنوای نیازهای خیرین باشیم.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید