اخبار

در نامه تقدیر وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به وزیر بهداشت عنوان شد :

کاهش معنادار هزینه ها ، افزایش رضایتمندی ، ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت و افزایش شفافیت از دستاوردهای مهم استقرار پرونده سلامت الکترونیک ایرانیان است

کاهش معنادار هزینه ها ، افزایش رضایتمندی ، ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت و افزایش شفافیت از دستاوردهای مهم استقرار پرونده سلامت الکترونیک ایرانیان است
شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای از دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تقدیر کرد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در متن نامه محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی آمده است : از بذل محبت آن برادر گرامی و ارسال پیام ارزشمندتان برای همراهی همکاران اینجانب، در استقرار پرونده سلامت الکترونیک ایرانیان به عنوان یکی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید بسیار متشکرم. 
بدون شک، اجرای این طرح، دستاوردی ارزشمند و قابل تقدیر است که در سایه مدیریت داهیانه حضرتعالی و تلاش موثر مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌ها و نهادهای مسئول و مجری حوزه سلامت و بیمه، عملیاتی شد. 
متقابلا پیام تبریک اینجانب و مجموعه مدیران و همکارانم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های وابسته را پذیرا باشید. 
در ادامه نامه آمده است: تسهیل امور، کاهش معنادار هزینه‌ها، افزایش رضایتمندی و ارتقای کمیت و کیفیت خدمات در حوزه سلامت از جمله دستاوردهای اجرای این طرح خواهد بود که در راستای تحقق بخشی از برنامه‌های دولت محترم مبنی بر کاهش بوروکراسی، افزایش شفافیت و اعمال کنترل و نظارت سیستمی و همکاری مشفقانه همه همکاران در خدمت به مردم شریف، قابل ارزیابی است. 
 ضمن اعلام آمادگی کامل برای استمرار همکاری تا استقرار کامل و گسترش بهره‌برداری از این طرح ملی، عزت و سربلندی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید