اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در پی اقدام ناپسند کاریابی غیردولتی در جذب نیرو

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در پی اقدام ناپسند کاریابی غیردولتی در جذب نیرو
در پی درج آگهی" فرصت شغلی یکی از شرکت های فولادی استان یزد" توسط موسسه کاریابی غیردولتی یزد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ابلاغ تعلیق کاریابی مذکور پیامی به شرح ذیل صادر کرد؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد: ایران جامعه ای است چند قومیتی که به عنوان سرزمین فرهنگ ها، زبان ها و اقوام مختلف شناخته شده است و قومیت ها و اقلیت های مذهبی گوناگون در طول سال های متمادی زیر پرچم ایران اسلامی برای پیشرفت و اعتلای کشور با اتحاد و همبستگی تلاش و کوشش کرده اند.

حضور و زندگی قومیت های مختلف چون فارس، کرد، ترک، لر، بلوچ و ... در جوار یکدیگر با همفکری و هم اندیشی توانسته موفقیت های گوناگون را برای کشور به ارمغان بیاورد.

استان یزد نیز که از گذشته دور به عنوان تبلور همزیستی مسالمت آمیز ادیان شناخته شده و مردم این خطه از ایران اسلامی به مهمان نوازی شهره اند از این روست که در مهاجرپذیری پیشرو بوده و مهاجرانی از اقوام مختلف ایرانی از جمله کرد، ترک، لر و ... را به گرمی پذیرفته است.

این اداره کل ضمن پوزش از انتشار آگهی تلگرامی جذب نیروی کار از سوی موسسه کاریابی غیردولتی که موجب آزردگی خاطر "قوم اصیل، بزرگ و تاریخ ساز لر" گردیده برخود لازم می داند که ضمن دلجویی از این هموطنان،  برخورد قانونی و قاطع با این اقدام ناشایست نماید که در نخستین اقدام، کاریابی مذکور تعلیق شد.

توهین به هریک از اقوام سرافراز ایران زمین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و امید است کارفرمایان محترم استان با توجه به ظرفیت ها و توانمندی ها به ویژه در تامین نیروی انسانی از همه خدمات همه اقوام ایرانی بهره گیرند.

 

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید