اخبار

تقدیر فرمانده سپاه الغدیر از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

تقدیر فرمانده سپاه الغدیر  از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
سرتیپ دوم پاسدار فتح اله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با ارسال لوح سپاس، از محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: سرتیپ دوم پاسدار فتح اله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با ارسال لوح سپاس، از محمد حسین ریاحی به پاس تعامل و همکاری با بسیج کارگری و حضور در مراسم یادواره شهدای کارگر استان، همزمان با روز قشر بسیج کارگری و هفته کارگر تقدیر کرد.

در متن این لوح آمده است:

جناب آقای دکتر محمد حسین ریاحی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

سلام علیکم:

قدم برداشتن در مسیر حق و حقیقت برای انسان هایی میسر است که قلب هایشان را به حبل راسخ ایمان به حق گره زده باشند.شهیدان بارزترین مظهر این اعصارند که گرامی ترین متاع زندگی شان را تقدیم باورشان کردند.

خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت، در حقیقت پاسداشت حرمت حریم حق است که همه انبیا و فرستادگان خداوند ماموریتی جز این نداشته اند.

بدین وسیله ضمن تقدیر و تشکر از همکاری جنابعالی با بسیج کارگری، حضور پر برکت شما در مراسم یادواره شهدای کارگر استان یزد، همزمان با روز قشر بسیج کارگری و هفته کارگر در سال رونق تولید که گل گشتی آسمانی در دیار شقایق هاست را ارج نهاده و توفیق روز افزونتان را در طریق نورانی فرهنگ ایثار و شهادت، از درگاه متعال آرزومندم.

قدردانی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید