اخبار

دبیرخانه چهاردهمین جشنواره تعاونی­های برتر آغاز به کار کرد.

دبیرخانه چهاردهمین جشنواره تعاونی­های برتر آغاز به کار کرد.
محمد حسین ریاحی از شروع ثبت نام در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر 98در بیش از 20 گرایش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی به مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: با هدف مشارکت، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون به ویژه ایجاد انگیزه میان جوانان، معرفی توانمندی های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه ومسولان و ارج نهادن به زحمات تلاشگران و ارتقاء جایگاه و اهمیت تعاون برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد توسعه و ترویج  فرهنگ تعاون را یکی دیگر از اهداف مهم این جشنواره عنوان کرد و گفت: زمانی که فرهنگ تعاون در جامعه نهادینه شود باعث ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه­های مختلف اقتصادی اجتماعی خواهد شد و همین امر رونق تولید را نیز در پی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام تنها اینترنتی انجام خواهد شد خاطر نشان کرد:­ مدیران و رؤسای محترم تعاونی های استان جهت ثبت نام در این جشنواره از تاریخ 03/04/ 1398 لغایت 04/10/ 1398  فرصت دارند از طریق سامانه اینترنتی به آدرس taavonibartar.mcls.gov.ir  اقدام نمایند.

این مقام مسئول استان اظهار داشت: زمانی که مهلت ثبت نام اولیه پایان یافت، بررسی پرسشنامه ها و مراحل بازدید از محل فعالیت و رویت و تطبیق مسـتندات توسط کـارگروه علمـی و داوری انجام خواهد گرفت و نتایج این دوره اعلام می شود.

لازم به ذکر است جشنواره تعاونی­های برتر همه ساله در شهریور ماه، همزمان با هفته تعاون برگزار می شود.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید