اخبار

محمد حسین ریاحی خبر داد:

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از آغاز سیزدهمین مرحله ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر استان یزد همزمان با سراسر کشور خبر داد.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی هدف از ثبت نام  کارآفرینان برتر استان یزد را شناسایی، انتخاب و معرفی آنان به عنوان الگوهای جامعه به آحاد مردم خصوصا جوانان و توسعه و  ترویج  فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی اجتماعی دانست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: کارآفرینان برتر استان از تاریخ 08/03/ 1398 لغایت 1398/04/31 فرصت دارند برای شرکت در این جشنواره از طریق سامانه به آدرس http://www.karafarinanebartar.ir  اقدام کنند.

وی افزود: شناسایی و یافتن افراد کارآفرین و بررسی و تحلیل فرایند فعالیت های آنان بستر مناسبی برای ایجاد فرصت های شغلی جدید و توسعه و پیشرفت کشور فراهم می نماید.

ریاحی ادامه داد: در همین ارتباط یکی از برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با توجه به رسالت و وظایف خود " انجام فعالیت های بنیادی در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ کارافرینی " می باشد  و این جشنواره میعادگاهی برای گرد هم آوردن کارآفرینانی است که تجارب موفق خود را با جامعه در میان می گذارند و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند .

این مقام مسئول با تاکید بر ثبت نام صرفا  اینترنتی،­ از داوطلبین خواست تا نسـبت به تکمیل پرسشنامه و ارسال مستندات لازم اقدام نموده و اظهار داشت: رویکرد اصلی این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه هایی است که با تکیه بر نوآوری و خلاقیت به رشد بالا در فروش ، صادرات و اشتغال دست یافته  باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد اظهار داشت: پس از مرحله ثبت نام  توسط کارآفرینان  و ارزشیابی و بررسی پرسشنامه ها  توسط کـارگروه علمـی و طی مراحل بازدید از محل فعالیت و رویت و تطبیق مسـتندات، نتایج این دوره اعلام می شود.

گفتنی است آیین اختتامیه این جشنواره در آبان ماه مصادف با هفته جهانی کارآفرینی با حضور مدیران و کارآفرین ها و تلاشگران  عرصه کار و تلاش  برگزار خواهد شد.کارآفرینان برتر

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید