اخبار

معاون امور مجلس؛ حقوقی و استانهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :

تاکنون ۳۸ نفر از دو یا چندشغله‌ها استعفاء داده‌اند

تاکنون ۳۸ نفر از دو یا چندشغله‌ها استعفاء داده‌اند
معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : تا کنون از میان دو یا چندشغله‌ها در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه‌های تابعه، ۳۸ نفر استعفا ءداده‌اند و طبق اعلام رسمی روسای صندوق‌ها عملا پرونده دو شغله‌ها بسته شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: به نقل از ایلنا ، "میرهادی قره سیدرومیانی "  با بیان اینکه اقدامات بسیار مهم و اساسی در حوزه شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رقم خورده که به نوعی در کشور بی‌ سابقه بوده، اظهار کرد : شفافیت یکی از راهکارهای جدی مبارزه با فساد است و وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی  در جلسات قبل از رای اعتماد در مجلس وعده هایی پیرامون شفافیت مطرح کردکه یکی پس از دیگری به طور کامل و دقیق عملیاتی شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: شفافیت باعث ایجاد اتاق شیشه ای می شود که به واسطه آن، همه نهادهای دولتی و غیردولتی بتوانند امور را رصد و از فساد و ویژه خواری جلوگیری کنند.
وی افزود: در خصوص دو یا چندشغله ها در وزارتخانه یا مجموعه های تابعه، تاکنون ۳۸ نفر استعفا داده اند و طبق اعلام رسمی روسای صندوقها عملا پرونده دو شغله ها بسته شده است.
قره سید رومیانی توضیح داد: ارائه اطلاعات دقیق و جزئی دریافت کنندگان وام اشتغال پایدار روستایی و عشایری با کارمزد۶،۴ و ۱۰ درصد به تفکیک استان، سهم هر یک، تعداد اشتغال موردتعهد و دستگاه اجرایی کار بسیار بزرگ و مهمی بود که رقم خورد.
وی اضافه کرد: در حوزه شفافیت گام های بسیار بلندی دراین وزراتخانه برداشته شده که میتوان گفت نظیر نداشته است.
قره سید رومیانی درباره جوانگرایی و انتصابات وزارتخانه نیز، گفت:مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس جمهور همواره بر استفاده از جوانان تاکید داشته اند و در این حوزه نیز، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عملگرایی بسیار خوبی داشته است.
وی افزود: با توجه به مشکلات و سختی هایی که بعضا برای ملت عزیز ایران وجود دارد، همه ما مسئولین باید شبانه روزی فعالیت کنیم و بارها این نکته را در جلسات با مدیران کل استان‌ها نیز مطرح کرده ام و تاکید داشته ایم که مدیران در بین مردم باشند و مدیری که مردمی باشد و در بین مردم حضور داشته باشد بیشتر مشکلات و دغدغه های مردم را درک می کند.
 معاون امورمجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، گفت: حضور در جلسات کمیسیون‌ها و دیدار با نمایندگان نیز به صورت مستمر ادامه دارد. نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ظرفیت‌ها و دغدغه های مردم در سطح کشور و حوزه انتخابیه را به خوبی میدانند و امیدواریم با کمک نمایندگان بتوانیم هرچه سریعتر مسائل و دغدغه های موجود را حل کنیم.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید