اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در بافق

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در بافق
کارگاه آموزشی با هدف پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در محل سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان و پایگاه بسیج کارخانجات لکوموتیو بافق به صورت جداگانه برگزارگردید.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: در این کارگاه‌ها که جمعی از پرسنل و کارگران شرکت ها و خانواده های آنها حضور داشتند فرزانه حسینی در مورد آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد طلاق و تربیت فرزند مطالبی عنوان کرد و افزود: مهمترین راه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، آموزش های اولیه است که والدین باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

مدرس این دوره تربیت صحیح فرزندان در دوران کودکی را یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بر شمرد و اظهار داشت: اگر والدین بتوانند ارتباط مفید و موثری با کودکان و نوجوانان داشته باشند آنها را در مقابل بسیاری از معضلات اجتماعی حفظ خواهند کرد و این امر مستلزم توجه به فرزند در سنین پایین است.

وی موضوع اعتیاد را یکی از بزرگترین مشکلات جامعه امروز عنوان کرد و گفت: این معضل اجتماعی خانواده های بسیاری را تحت تاثیر و بنیان خانواده ها را سست نموده است که عواملی از جمله بیکاری، دوستی با افراد نامناسب و غیره در شیوع این بلای خانمان سوز تاثیر زیادی دارد.

در پایان حاضرین سوالات خود را مطرح نمودند که مدرس دوره پاسخگو بود.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید