اخبار

کارگاه آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرستان بهاباد برگزار شد.

کارگاه آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرستان بهاباد برگزار شد.
با توجه به ضرورت آشنایی جامعه کارگری با مباحث آسیب‌های اجتماعی، کارگاه آموزشی با حضور شهردار و جمعی از کارگران شرکت‌های کیمیاداران و آروند پاد بهاباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد: سید محمود میرابوالقاسمی از اساتید دانشگاه در حوزه اعتیاد و طلاق، هوشیاری جامعه کارگری و خانواده‌های آنها را در شرایط فعلی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت مستمر هم برای کارگران و مدیران مجموعه باید مورد توجه قرار گیرد.

وی برخی آسیبهای اجتماعی از جمله اعتیاد را بسیار ویرانگر توصیف کرد و اظهار داشت: زمانی که کارگری با آسیبهایی همانند اعتیاد روبرو شود، علاوه بر این که بر روی روند کار وی اثر منفی می گذارد، از راه صحیح زندگی و ارتباط با خانواده نیز دور شده و در آخر معضلی بنام طلاق را بوجود می آورد.

مدرس این دوره در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ویژگی های هفتگانه اخلاق حرفه ای گفت: رعایت قانون و اخلاق حرفه ای از ملزومات موفقیت در هر کارگاه و در نهایت به نفع کارگر و کارفرما خواهد بود در این کارگاه شهرداری، رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند.

بهاباد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید