اخبار

تجلیل از معلمان به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم در مهریز

تجلیل از معلمان به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم در مهریز
به مناسبت سالگرد شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام و منزلت معلم، جمعی از پرسنل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز با حضور در آموزشگاه جواد پرکار، از معلمان این آموزشگاه تقدیر و تجلیل بعمل آورند.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: در این بازدید جعفرپور معاونت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابوئی مدیریت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهریز و جمعی از همکاران با حضور در این آموزشگاه ابتدایی از نزدیک جویای مسائل و مشکلات معلمان شدند.

ابوالفضل جعفر پور در جمع فرهنگیان و محصلین آموزشگاه خیری جواد پرکار ضمن عرض تبریک هفته معلم و ماه مبارک رمضان، با تاکید بر اینکه معلمی شغل انبیاء است و اهمیت و ارزش آن ازجانب خداوند متعال و پیشوایان دینی بیان شده، گفت: امروز جامعه ما برای ترقی، پیشرفت و بالندگی نیاز به مجموعه ای از نیروهای کاری متخصص، متعهد و دلسوز دارد و این جز با ایجاد فضای آموزشی مناسب، کشف استعداد ها و هدایت و راهنمایی درست دانش آموزان در مسیر صحیح میسر نیست.

معاونت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز افزود: اگر آموزش و پرورش و استعداد یابی فرزندان این مرز و بوم از مقاطع ابتدایی و پایه بصورت هدفمند و اصولی انجام گیرد خود به خود کشور در مسیر رو به رشد قرار خواهد گرفت.

در ادامه از مدیر و 12 نفر از معلمان این آموزشگاه با اهدای هدایا و شاخه گل تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

مهریز 4
مهریز 3
مهریز 1

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید