اخبار

محمد حسین ریاحی:

کارآفرینان همواره به عنوان عامل تغییرات در نظام نقش آفرینی می نمایند.

کارآفرینان همواره به عنوان عامل تغییرات در نظام نقش آفرینی می نمایند.
نشست هم اندیشی با کارآفرینان برتر استان یزد در سالن جلسات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی کارآفرینی را یکی از راه حل های رونق تولید عنوان کرد و گفت: کارآفرینان همواره به عنوان عامل تغییرات در نظام اقتصادی، اجتماعی و ... نقش آفرینی می نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه اشتغال نیازمند برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری است، اضافه کرد: امروزه با عنایت به ماهیت متلاطم اقتصادی جهان و همچنین وضعیت موجود اشتغال و بازار کار کشور، توجه به مقوله کارآفرینی به لحاظ اهمیت و نقش مثبت آن در رشد و توسعه اقتصادی-اجتماعی، امری ضروری و بنیادی می باشد.

وی با توجه انجام فعالیت های بنیادی در خصوص توسعه و ترویج کارآفرینی، تصریح کرد: هرساله این وزارتخانه با هدف شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر به عنوان الگوهای مناسب به آحاد جامعه خصوصا جوانان، اقدام به برگزاری "جشنواره کارآفرینان برتر" می نماید.

این مقام مسئول استانی افزود: برگزاری جشنواره های تجلیل از کارآفرینان می تواند زمینه های حضور آنان در جامعه و افزایش سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم نماید، این جشنواره، میعادگاهی برای گرد هم آوردن کارآفرینان است که تجارب موفق خود را با جامعه درمیان بگذارند و مشعل و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند.

در ادامه این جلسه کارآفرینان برتر سال 96 به طرح مشکلات خود پرداختند و در پایان، با اهداء لوح از آن ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

کارآفرین

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید