اخبار

در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان ابرکوه از کارگران و کارآفرینان برتر تجلیل شد.

در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان ابرکوه از کارگران و کارآفرینان برتر تجلیل شد.
همزمان با دومین روز از هفته کار و کارگر، در نماز جمعه ابرکوه از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج کارخانجات و برخی از کارگران و کارآفرینان شهرستان تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: حجت‌الاسلام فتاحی در خطبه‌های نمازجمعه ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به این قشر تلاشگر و زحمت کش در شهرستان، افزود: کارگران رکن اصلی حرکت چرخ های تولیدی در کشور هستند که تأمین امنیت شغلی آنها دلگرمی بیشتر و ماحصل آن رونق تولید داخلی را به همراه خواهد داشت.

امام جمعه موقت شهرستان ابرکوه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص، تصریح کرد : رونق تولید کمک به اقتصاد مقاومتی است، که با هدف حمایت از کالای ایرانی و زنده نگه داشتن چرخ های تولید داخلی، موجب سرافرازی کشور در منطقه خاورمیانه و جهان می شود.

فتاحی در ادامه همین مبحث تأکید کرد: چنانچه مردم و مسئولین دست در دست یکدیگر و حامی هم باشند، بازار تولید داخلی پویا و رونق بخش می شود، در نتیجه به راحتی مشکلات اقتصادی رفع و زمینه آبادانی و پیشرفت فراهم خواهد شد

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن قرائت بیانیه هفته کارگر، ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور را امری ضروری دانست.

ناصر زارع فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری تبریک گفت و افزود: کارگران بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد ، تعالی و شکوفایی هستند و بی شک بخش عظیمی از پیشرفتهای حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه بوجود آمده است.

گفتنی است در پایان خطبه های نماز جمعه، بیانیه ای از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج کارخانجات و کارآفرینان و کارگران نمونه شهرستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.   

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید