اخبار

در آستانه ی روز جهانی کارگر جشنواره فرهنگی هنری جامعه کار و تلاش در ابرکوه انجام شد

در آستانه ی روز جهانی کارگر جشنواره فرهنگی هنری جامعه کار و تلاش در ابرکوه انجام شد
به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر جشنواره فرهنگی هنری کارگران با حضور نماینده مردم شریف بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی، مسئولین شهرستان و جمعی از کارگران و خانواده های ایشان در شهرستان ابرکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه : این مراسم که به همت انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان ابرکوه برگزار شد، ناصر زارع ضمن تبریک این ایام به جامعه بزرگ کار و تلاش شهرستان گفت: مقام کارگر همواره در نظر ائمه معصومین بسیار ارزشمند بوده است؛ به گونه ای که پیامبر اکرم(ص) بر دستان کارگر بوسه می زند و معصومین (ع) تلاش برای کسب روزی حلال را برابر با جهاد در راه خدا می دانند که تمامی این تاکیدات نشان از ارزشمندی تلاش ،کار و تولید و کارگران در دین مبین اسلام است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این اداره در راستای توسعه تشکلات و انتخابات برگزار شده در اکثر کارگاه های واجدالشرایط جهت انتخاب نماینده کارگران و توسعه سه جانبه گرایی و ایجاد و توسعه فضای گفتگو در واحد ها و همچنین اقدامات صورت گرفته در جهت ارتقاء رفاه حال کارگران ارائه نمود.

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک هفته کارگر گفت: کارگران از مهمترین اقشار جامعه هستند و این هفته فرصت مغتنمی برای کرامت این قشر زحمتکش و عرصه کار و تولید است.

محمد رضا صباغیان با اشاره به شعار سال و نقش کارگران در تحقق آن اظهار داشت: کارگران یکی از اصلی‌ترین بخش‌های چرخه تولید کشور هستند و نقش اصلی را در تحقق شعار سال که همان رونق تولید است، بر عهده دارند.

گفتنی است این مراسم با اجرای برنامه های فرهنگی شاد و متنوع و پرسش و پاسخ بین کارگران و نماینده مجلس همراه بود و با اهدای لوح سپاس از پزشکانی که با انجمن صنفی کارگران ساختمانی همکاری داشته و خدمات قابل قبولی را به کارگران ساختمانی و خانواده آنها ارائه نموده اند تقدیر و تشکر بعمل آمد.


جشن ابرکوه 3
جشن ابرکوه 2

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید