اخبار

جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جامعه کار و تلاش مهریز برگزار شد.

جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جامعه کار و تلاش مهریز برگزار شد.
به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و همزمان با پنجمین روز از این هفته و به منظور ایجاد شور و نشاط میان کارگران، جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور مسئولین، صاحبان صنایع و جامعه شریف کارگری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز: این مراسم عصر روز دوشنبه 9 اردیبهشت ماه در محل سالن چند منظوره مجموعه ورزشی شهدای کارگر با حضور زارع زاده فرماندار،آخوندی شهردار، دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز، نیکنام رئیس سازمان بسیج کارگری، سالاری قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان و جمعی از صاحبان صنایع و خانواده های کارگران شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای مراسم دهقانی زاده مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن خوش آمد گویی به حضار و تبریک هفته کارگر در خصوص ارزش والای کار و کارگر سخنانی ایراد نمود.

همچنین رضا زارع زاده فرماندار مهریز ضمن تبریک هفته کار و کارگر، از تلاش این قشر زحمتکش در پیشبرد اهداف عالیه نظام تشکر و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که سال 1398 را سال رونق تولید نامیدند، اظهار نمود: کارگران و فعالان عرصه تولید بازوان توانای کشور هستند و مهمترین نیاز جهت تحقق شعار سل حمایت همه جانبه از جامعه کار و تولید است.

وی ضمن بیان نقش مهم کارگران در جامعه تصریح کرد: انسان بدون تلاش به چیزی دست نخواهد یافت و در احادیث و روایات مختلفی به نقش کار در زندگی اشاره شده و پیامبران و ائمه، همیشه در حال کار و تلاش بودند.

گفتنی است در این مراسم برنامه های متنوعی از جمله اجرای موسیقی، مسابقه، سرود و نمایش کمدی توسط هنرمندان اجرا شد و از خانواده سه تن از شهدای کارگر، مدیران موفق و کارگران نمونه واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان با اهدا لوح یادبود و جوایز ارزنده تجلیل بعمل آمد.

مهریز 4مهریز 3مهریز 1

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید