اخبار

برگزاری جلسه بررسی مسائل جامعه کار و تلاش در شهرستان بافق

برگزاری جلسه بررسی مسائل جامعه کار و تلاش در شهرستان بافق
همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر که به نام روز کارگران، بازنشستگان ، شوراها و تشکلها نامگذاری شده جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات جامعه کار و تلاش شهرستان با حضور جمعی از کارگران واحد های اقتصادی ، کارفرمایان و تشکلهای کارگری، کار فرمائی، معاون فرماندار ، روسای سازمان تامین اجتماعی و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بافق در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: در این جلسه علی اصغرنوری شادکام ضمن تبریک هفته کارگر اظهار داشت: پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) با بوسه بر دست کارگر ارزش کار و کارگر را به جهانیان اعلام نمودند.

رئیس  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق تشکل های کارگری را بعنوان مهمترین شرکای اجتماعی اداره عنوان کرد و گفت: مسئولین تشکل ها با پیگیری به موقع مطالبات بحق کارگران و همفکری با مجموعه مدیریت زمینه بهره وری بیشتر و رونق اقتصادی را فراهم نمایند.

طالعی معاون فرماندار نیز بر انجام کار به صورت صحیح در مجموعه های کارگری تاکید و اخلاق و وجدان کار و استفاده درست از وقت و منابع را امری مهم برشمرد و از کارگران و تشکلهای کارگری خواست که دلسوزانه و متعهدانه در انجام وظایف و رسالت کاری خود کوشا باشند و از مسیر صحیح و قانونی خواسته ها و مطالبات خود را پیگیری نمایند.

سپس برخی از مسائل مربوط به جامعه کارگری شهرستان مطرح و بر تعامل بیشتر دستگاه های مسئول با جامعه کارگری کارفرمایی تاکید شد.

 در پایان به تعدادی از کارگران نمونه کارگاهها و واحدهای تولیدی شهرستان بافق که از سوی کارفرمایان معرفی شده بودند با اهداء هدیه و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.   بافق

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید