اخبار

بازدید مسئولان شهرستان تفت از دو واحد تولیدی بمناسبت هفته کارگر

بازدید مسئولان شهرستان تفت از دو واحد تولیدی بمناسبت هفته کارگر
جمعی از مسئولان تفت در آستانه روز جهانی کارگر با اهدای شاخه گل از زحمات شایسته کارگران از دو واحد تولیدی در شهرستان تفت تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت : "کمال دهقانی فیروزآبادی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "محمد محامدی " فرماندار تفت، "احمد مطهری"رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولان و تشکلات کارگری و کارفرمایی شهرستان تفت با حضور در چند واحد تولیدی از خدمات کارگران تجلیل کردند.

در ابتدا مسئولین شهرستان با حضور در کارخانه کاشی شیرکوه تفت در نشستی با مدیران این مجموعه در جریان روند فعالیت این کارخانه و اقدامات صورت گرفته مدیران این شرکت به‌منظور رفع مشکلات این واحدی تولیدی قرار گرفتند.
"
کمال دهقانی فیروزآبادی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه مدتی این کارخانه دچار مشکل بود ولی اکنون نگاه امیدوارانه به رفع کامل مشکلات وجود دارد و معتقدم کارفرمایی که از کارگر حمایت می‌کند باید تقویت شود.

"محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت نیز در این نشست اظهار داشت: تاکنون جلسات متعددی در استانداری یزد و فرمانداری شهرستان به‌منظور رفع مشکلات این مجموعه برگزارشده و مدیران جدید این واحد تولیدی با برنامه‌ریزی مناسب برای کم نمودن دغدغه‌های مالی کارگران این مجموعه اقداماتی را انجام داده‌اند و امید است در آینده‌ی نزدیک این مشکلات به کمترین میزان خود برسد.

در ادامه از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و از فعالیت کارگران این مجموعه با اهدای شاخه گل تقدیر شد.
در ادامه این بازدید مسئولین شهرستان با حضور در واحد تولیدی قند و نبات افضلی، به‌عنوان واحد نمونه شهرستان تفت در رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفتند و از فعالیت کارگران این مجموعه نیز با اهدای شاخه گل تقدیر شد.

تفت

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید