اخبار

از جانبازان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تجلیل شد

از جانبازان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تجلیل شد
بمناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز مراسمی با حضور آیت الله سید محمد کاظم مدرسی، مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی، مدیران عضو شورای هماهنگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و کارکنان این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز بر لزوم بزرگداشت هر چه باشکوه تر این روز تاکید کرد و گفت:  جانبازان نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی بوده و ایران اسلامی امنیت و آرامش امروز خود را مدیون از خودگذشتی و فداکاری شهدا، آزادگان و جانبازان می داند.

در ادامه آیت الله سید محمد کاظم مدرسی به جایگاه و وظایف مهم این اداره کل اشاره کرد و اظهار داشت: وظیفه اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی تقویت اعتماد عمومی در بین مردم است که این مهم، در پرتو ایجاد و حفظ اشتغال موجود در جامعه به وجود می آید.

ایشان با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال رونق تولید نامگذاری شده است گفت: کشور آن چنان باید از لحاظ اقتصادی پیشرفت کند تا به استقلال رسیده و به کشورهای دیگر محتاج نباشد.

مدرسی یکی از وظایف این اداره کل را اشتغال آفرینی دانست و بیان کرد: اشتغال آفرینی مانع فساد، کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش ضریب امنیت در جامعه می شود  و جوانان را از تباهی و انحرافات اجتماعی نجات می دهد.  

گفتنی است در این مراسم از مقام شامخ جانبازان هشت سال دفاع مقدس شاغل در این اداره کل با اهداء لوح و هدایا تجلیل بعمل آمد.

 
تقدیر جانبازان 2
تقدیر جانبازان 1

تقدیر جانبازان 10
تقدیر جانبازان 9
تقدیر جانبازان 8
تقدیر جانبازان 7
تقدیر جانبازان 6
تقدیر جانبازان 5
تقدیر جانبازان 4

 

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید