اخبار

اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد.

اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد.
اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس بسیج کارگری استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه ابتدا محمد حسین ریاحی ضمن تبریک سال نو و با اشاره به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال رونق تولید نامگذاری شده گفت: با ایمان و اعتماد به ظرفیت های بومی و چشم پوشیدن از بیگانگان و ایجاد روحیه خودباوری و امید در دل مولدان اقتصادی ، می توان دهها هزار شغل پایدار ایجاد و یا تقویت کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه باید تمام توان و ظرفیت خود را صرف تثبیت اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی جدید نمائیم،بیان کرد: با اجرای بسته ها و طرح های مختلف اشتغال زا در صدد هستیم تا مشکلات جامعه کار و تولید حل و فصل شود.

ریاحی افزود:اگر کارگران نباشند،چرخه اقتصاد به درستی نمی چرخد و مفتخریم که در عرصه های صنعت،کشاورزی و خدمات، همواره شاهد درخشش کارگران متعهد و پر تلاش استان می باشیم.

وی در این دیدار اظهار داشت: هرساله از پنجم لغایت یازدهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته کارگر نامگذاری شده است و در ادامه به بیان برخی از برنامه های پیشنهادی بمنظور هر چه باشکوهتر برگزار شدن برنامه های این هفته پرداخت.

در پایان محمدرضا نیکنام رئیس بسیج کارگری گفت: هر چهار سال یکبار، یادواره شهدای کارگری برگزار می گردد که امیدواریم امسال هم بتوانیم این کنگره را به نحو احسن برگزار کنیم.

 

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید