اخبار

بمناسبت هفته کارگر / نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد برگزار خواهد شد

بمناسبت هفته کارگر / نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد برگزار خواهد شد
مراسم قرعه کشی نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با حضور 12 تیم از واحدهای تولید کاشی و سرامیک در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد : سید احمد علائی در ابتدای مراسم قرعه کشی ضمن خیر مقدم به رابطین ورزشی واحدهای تولیدی شهرستان گفت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و با هدف تقویت روحیه نشاط ، سرزندگی و افزایش بهره وری در بین کارگران شهرستان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد با اشاره به اجرایی شدن تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده از سال 94 در این شهرستان تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده و تائید این اداره، کلیه هزینه های این دوره از مسابقات، همچنین سایر هزینه های ورزشی برای کارگران واحدهای تولیدی تا سقف 10 درصد از عوارض فروش در هر فصل به واحدهای تولیدی شرکت کننده در این مسابقات استرداد خواهد شد.

علائی اظهار نمود: بر اساس برنامه زمان‌بندی صورت گرفته، رقابت های فوتسال جام کارگران از روز چهارشنبه مورخ 21 فروردین 98 در محل مجموعه ورزشی کارگران میبد آغاز و با برگزاری مسابقات در سه گروه چهار تیمی، در نهایت در روز سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه، با مشخص شدن تیم قهرمان، به کار خود پایان خواهد داد.

وی با اشاره به حضور 12 تیم در این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد: تمامی مقررات فدراسیون فوتبال در این دوره از رقابت ها حاکم خواهد بود و امیدواریم با رعایت همه جانبه این قوانین همچون سال‌های گذشته از سوی تیم ها، شاهد رشد روزافزون سطح برگزاری رقابت های ورزشی در بین کارگران شهرستان باشیم.

گفتنی است: بر اساس قرعه کشی صورت گرفته در این مراسم، تیم ها در 3 گروه 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت که گروه اول شامل تیم‌های کاشی گلچین، کاشی احسان، کاشی یاس سرام و کاشی پارسیان، گروه دوم  شامل تیم‌های کاشی باستان، کاشی مریم، کاشی صدراسرام و گرانیت آریا و گروه سوم نیز شامل تیم‌های کاشی اُرچین، کاشی نارین، کاشی رباط و درسا سرام می‌باشد.

 

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید