اخبار

آخرین جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال 1397 برگزار شد

آخرین جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال 1397 برگزار شد
شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به ریاست مدیر کل و با حضور مدیران و روسای ستادی و شهرستانی این اداره کل با محوریت گزارش عملکرد سال 97 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات موثر همکاران در حوزه های مختلف گفت: این جلسه با هدف ارائه گزارش عملکرد شهرستان‌ها و بررسی تحقق برنامه‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در سال 1397 برگزار شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد عملکرد مدیریت‌های تخصصی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: وظیفه ما و مجموعه همکاران تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تحقق  صددرصدی برنامه‌هاست و ضرورت دارد تمام ظرفیت و پتانسیل خود را معطوف به این مهم کنیم.

وی با بیان اینکه شناخت ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های این اداره کل ضروریست، خاطرنشان کرد: اگر خود را باور داشته باشیم و در راستای یک برنامه مشخص با اهداف معین حرکت کنیم بدون تردید حتی در سخت ترین شرایط نیز موفق خواهیم بود.

در پایان مدیران و روسای ستادی و شهرستانی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابهامات و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و در این راستا به بحث و هم اندیشی پرداختند.

شورای اداری 1

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید