اخبار

محمد حسین ریاحی مطرح کرد:

تشکیل اتاق فکر با حضور استان های همجوار یک فرصت بزرگ است.

تشکیل اتاق فکر با حضور استان های همجوار یک فرصت بزرگ است.
آخرین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور رئیس و اعضای این شورا به منظور جمع بندی عملکرد سال 97 و ارائه پیشنهادات برای سال جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی ضمن خسته نباشید به اعضای شورای هماهنگی بخاطر فعالیتهای انجام شده در سال 97، گفت: امیدواریم با یاری خداوند و برنامه ریزی و استفاده از خرد جمعی و با اتکا به بیانیه مقام معظم رهبری در باب گام دوم انقلاب، در راستای خدمات رسانی مطلوب به آحاد مردم بویژه جامعه هدف گام بلندی برداریم.

مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن تاکید بر انجام وظایف شورا خاطر نشان کرد: بعضی مواقع احساس می شود در برخی از فعالیت ها نیاز به خرد جمعی داریم؛ می توان با استفاده از ظرفیت موجود و پشتوانه سازمانی، مشکلاتی را که در دستگاه با آن مواجه هستیم را رفع کنیم.

وی حضور 9 دستگاه اجرایی در شورای هماهنگی را فرصت بزرگی دانست و بیان کرد: بیش از 50 درصد دستگاه های اجرایی استان در شورای هماهنگی حضور دارند و این یک ظرفیت بسیار مناسب است تا به جامعه هدف خود خدمات بهتری ارائه کنیم.

ریاحی ضمن اعلام رضایت نسبت به پیشنهاد تشکیل اتاق فکر با استان های همجوار خاطر نشان کرد: این موضوع یک فرصت مناسب است؛ تبادل تجارب، بازدید از ادارات دیگر استانها و آزاد بودن ذهن جهت تصمیم گیری از جمله فرصتهایی است که می توان با تشکیل این اتاق فکر به آنها دست یافت.

در ابتدای این جلسه نیز دبیر شورای هماهنگی ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از مصوبات صورتجلسات قبلی ارائه کرد و گفت: خوشبختانه در سال 97 در جلساتی که برگزار شد 13 مسئول وزارت متبوع و استان نیز حضور داشتند و از مجموع 30 مصوبه 29 مورد انجام شد.

سید حسین سالاری برگزاری جلسات به میزبانی دستگاه های عضو شورای هماهنگی را ضروری عنوان کرد و افزود: تشکیل برخی کمیته ها از جمله کمیته روابط عمومی با حضور نمایندگان تمام دستگاه ها می تواند موجب پیشرفت شود؛ گاهی در ادارات فعالیت های خوبی صورت می گیرد که به دلیل ضعف اطلاع رسانی و عدم ارائه گزارش فعالیت ها بی ثمر باقی می ماند.

سالاری ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: عمل به این بیانیه مورد تاکید مسئولین کشوری بویژه وزیر محترم بوده که بند های این بیانیه باعث  پیشرفت اهداف انقلاب خواهد شد.

 

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه سخنان و پیشنهاداتی را ارائه کردند و با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.


شورای هماهنگی 5
شورای هماهنگی 3
شورای هماهنگی 1

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید