اخبار

گزارش تصویری حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نماز جماعت دبیرستان صادق

گزارش تصویری حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نماز جماعت دبیرستان صادق
در راستای مصوبه ستاد اقامه نماز استان یزد، محمد حسین ریاحی مدیرکل و رئیس شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سید حسین سالاری قائم مقام خود، عباس امراللهی مدیر اجتماعی و سید محمد کاظم پوررضوی امام جماعت این اداره کل در نماز جماعت دبیرستان پسرانه صادق حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در حاشیه نماز جماعت محمد حسین ریاحی دقایقی در مورد تعاون و کارآفرینی برای دانش آموزان صحبت کرد و گفت: برای اینکه شما دانش آموزان عزیز بتوانید در آینده فردی موفق در حوزه کاری شوید باید علاوه بر تحصیل، یک نوع حرفه را هم فرا گیرید؛ زیرا علم به تنهایی برای آینده شغلی کافی نیست و در کنار آن باید بصورت عملی با رشته خود آشنا شوید.

وی در ادامه چندین سوال در حوزه کار، تعاون و دین مطرح کرد و از دانش آموزانی که پاسخ صحیح ارائه کردند با اهدای جوایزی تجلیل بعمل آمد.

نماز در دبیرستان 2نماز در دبیرستان 3نماز در دبیرستان 1نماز در دبیرستان 6نماز در دبیرستان 9نماز در دبیرستان 13نماز در دبیرستان 12نماز در دبیرستان 11نماز در دبیرستان 10نماز در دبیرستان 8نماز در دبیرستان 5نماز در دبیرستان 4

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید