اخبار

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

برگزاری گردهمایی ائمه جماعت بسیار مفید است

برگزاری گردهمایی ائمه جماعت بسیار مفید است
جلسه هیات ارزیابی شورای نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور حجج الاسلام رادمهر و بردستانی از ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضا در محل این اداره کل برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:  شورای اقامه نماز ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و خیر مقدم به اعضای جلسه، گزارشی از برنامه های شورای اقامه نماز اداره کل را ارائه کرد .

سید حسین سالاری هدف از برگزاری جلسه را تحقق تفاهم نامه فی مابین وزارت متبوع وستاد اقامه نماز کشور دانست و افزود: با توجه تاکید ستاد اقامه نماز استان در خصوص ارزیابی از دستگاههای تابعه، شورای اقامه نماز این اداره کل ضمن تشکیل تیم داوری با حضور نفراتی از میان ادارات تابعه، بازرسی از ادارات را از فروردین سال آینده در دستور کار قرار داده است.

وی گردهمایی ائمه جماعت را یکی از اقدامات مفید عنوان کرد و اظهار داشت: قصد داریم در فروردین سال 98 دو همایش برگزار کنیم؛ یکی گردهمایی ائمه جماعت ادارات عضو شورای هماهنگی و دیگری همایشی با حضور مدیران دستگاه های اجرایی به منظور معرفی نماز و فواید برگزاری آن در اول وقت می باشد.

در ادامه قائم مقام ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه اعضای حاضر در جلسه دبیران فعال حوزه کاری خود هستند، گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و ادارات تابعه آن همواره جزء دستگاه های برتر اجرایی در عرصه نماز بوده اند و توجه ویژه ای به این امر مهم و الهی داشته اند.

حجت الاسلام رادمهر هفته اول اردیبهشت 98 را آخرین مهلت ارسال ارزیابی های صورت گرفته به ستاد اقامه نماز استان اعلام کرد و افزود: برای اینکه هماهنگی لازم میان شورای اقامه نماز این اداره کل و ستاد اقامه نماز استان ایجاد شود بهتر است اعضای هیات ارزیابی از دستورالعمل سال 96 جهت رتبه بندی ادارات تابعه استفاده نمایند.

در ادامه هریک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند و در نهایت دو تیم ارزیابی با حضور 4 نماینده از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و 4 نماینده از ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای، بهزیستی، صندوق کارآفرینی امید و بانک رفاه کارگران تشکیل شد.

 

نماز 3نماز 1

 

۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید