اخبار

جشن بزرگ انقلاب ویژه جامعه کار و تولید استان یزد در شهرستان ابرکوه برگزار شد.

جشن بزرگ انقلاب ویژه جامعه کار و تولید استان یزد در شهرستان ابرکوه برگزار شد.
جشن بزرگ انقلاب ویژه جامعه کار و تولید بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، امام جمعه و فرماندار شهرستان ابرکوه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی ضمن تبریک بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: حضور آگاهانه و پرشور مردم شهید پرور و انقلابی استان یزد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۷، برگ زرینی دیگر در تاریخ پرفروغ و پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان، و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افزود: در طول چهل سال انقلاب اسلامی نه تنها ملت ایران بلکه برای تمام دنیا ثابت شده که اگر در هر کجا ثابت قدم و متکی به آرای مردم و پشتیبان مردم باشند نیروهای بیگانه خصوصا استکبار جهانی هیچ کاری نمی‌توانند به پیش ببرند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه کارگران به عنوان مهمترین عامل چرخه تولید و کار، با ارتقاء سطح علمی و مهارتی خود و نقش مهم شان در خودکفایی های صنعتی و فنی کشور، به قدر و منزلت والایی نسبت به قبل از انقلاب دست یافته اند.

ریاحی کارگران را قشر زحمتکش و مولد جامعه معرفی کرد و اظهار داشت: کارگران همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفا کرده اند و به این خاطر است که امروزه نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.

گفتنی است جشن بزرگ انقلاب ویژه جامعه کار و تولید در شهرستان ابرکوه با حضور بیش از 2000 نفر از کارگران، کارآفرینان، کارفرمایان و تعاونگران استان برگزار شد.جشن ابرکوه 1جشن ابرکوه 7جشن ابرکوه 6جشن ابرکوه 4جشن ابرکوه 3جشن ابرکوه 2

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید