اخبار

بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان مهریز

بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان مهریز
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد باحضور در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی باتفاق هیئت همراه از غرفه اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی مهریزبازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد:  محمدحسین ریاحی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: برخی از خدمات این اداره از جمله راهنمایی و ثبت نام کارجویان و متقاضیان اشتغال، بیمه بیکاری ، بازنشستگی مشاغل سخت وزیان آور، راهنمایی و ثبت نام طرح مشوق بیمه ای، راهنمایی قوانین و مقررات تعاون و قوانین مربوط به حوزه روابط کار را به منظور تسهیل در ارائه خدمات به مردم با ایجاد بسترهای لازم در راستای تکریم ارباب رجوع و با حضور کارشناسان درقالب میزخدمت در همین مکان صورت می گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افزود: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی های سازمان ها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی شامل صنعت،اصناف و صنایع دستی در چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی بعنوان یکی از اقدامات بسیار خوب و نمونه شهرستان، قابل تقدیر است که توانسته است خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را در طول این چهل سال در معرض دید عموم قرار دهد .

قابل ذکر است این نمایشگاه در سالن چند منظوره فرمانداری واقع در مهریز بلوار شهدای هفتم تیر و به مدت 5 روز از تاریخ 11 بهمن ماه برپا بود.


بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان مهریزبازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان مهریزبازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان مهریز

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید