اخبار

40 فعال اقتصادی شهرستان اردکان در چهلمین سالگرد انقلاب تجلیل شدند

40 فعال اقتصادی شهرستان اردکان در چهلمین سالگرد انقلاب تجلیل شدند
بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از چهل نفر از برگزیدگان و برترین های جامعه کار و تولید اردکان از سوی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و فرمانداری شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: فرماندار اردکان در این آیین ضمن تشکر از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اردکان که زمینه حضور مستقیم مردم و مسئولان را مهیا ساخت، گفت: امروز لازم است ادارات به سمت هوشمندسازی رفته و راه فرار از اجرای قوانین را توسط مسئولان ببندند.

هادی مقیمی افزود: وظیفه داریم از کارگران و کارفرمایان حمایت کنیم چراکه آن‌ها سرمایه‌های جامعه هستند.

وی با بیان اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در این شهرستان با تلاش تمام مسئولان زیرساخت‌های مهمی در حوزه‌های مختلف تکمیل شده است،تصریح کرد: در اردکان دغدغه‌ای به نام اشتغال وجود ندارد و مردم حق انتخاب شغل را دارند.

مقیمی با بیان اینکه کشور در شرایط سختی به سر می‌برد اظهار داشت:  وظیفه مسئولان این است که در این شرایط خطیر، امید را در دل مردم افزایش داده و بذر ناامیدی را از دل آن‌ها بیرون آورند.

در ادامه اصغر دشت آبادی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اردکان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی گفت: بر ما مسئولین فرض است قدردان برگزیدگان جامعه ی شریف کار و تولید به نحو درخور و شایسته باشیم و پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی جز با حضور داشتن این عزیزان در صحنه میسر نخواهد شد.

در پایان این همایش از برترین های کار و تعاون در حوزه های کارگر نمونه، تعاونی برتر، کارآفرین برتر، ورزش کارگری، فرهنگی و نماز ،ایمنی و بهداشت کار و دانش آموزان کارآفرین که در سطح کشوری یا استانی حائز مقام برتر شده اند، تجلیل گردید.

تجلیلتجلیلتجلیل

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید