اخبار

مسابقات فوتسال کارمندان استان یزد

گام بلند تیم فوتسال تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای صعود به مرحله بعد با عبور از بنیاد شهید

گام بلند تیم فوتسال تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای صعود به مرحله بعد با عبور از بنیاد شهید
هفته سوم رقابتهای فوتسال کارمندان استان یزد با پیروزی قاطع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برابر بنیاد شهید، پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ادامه رقابتهای فوتسال کارمندان استان یزد که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حال برگزاری است، تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یک دیدار جذاب و نفس گیر موفق شد تیم بنیاد شهید را مغلوب کند و گام بلندی برای صعود به مرحله حذفی بردارد.

در این دیدار که به میزبانی سالن شهید صدوقی (ره) اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد، تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی موفق شد با گلزنی کارگر و قاسمیان از حریف خود پیش بیافتد ولی بنیاد شهید با زدن دو گل به بازی برگشت و کار را به تساوی کشاند.

سپس ملاحسینی، زینلی و قاسمیان هرکدام با زدن یک گل اختلاف را به سه گل رساندند و کار برای بنیاد شهید سخت شد. در عین حال بنیاد شهید موقعیت های زیادی را ایجاد کرد که با هنرنمایی خط دفاع و دروازه بان تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاری از پیش نبرد.

در دقایق پایانی بنیاد شهید یک گل دیگر به ثمر رساند و بازی با نتیجه 5 بر 3 به سود تعاون، کار و رفاه اجتماعی پایان یافت تا این تیم با کسب 3 امتیاز این دیدار، با تیم استانداری هم امتیاز شود و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده سوم جدول قرار بگیرد.

گفتنی است تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد روز 30 دی و 2 بهمن به ترتیب با تیم های نوسازی مدارس و استانداری یزد دیدار خواهد کرد و در صورت کسب پیروزی در این دو مسابقه جواز حضور در مرحله حذفی رقابتها را بدست خواهد آورد.

3 4
3 2
3 1

۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید