اخبار

دوره آموزشی سیری در قوانین دیوان عدالت اداری در حوزه روابط کار برگزار شد

دوره آموزشی سیری در قوانین دیوان عدالت اداری در حوزه روابط کار برگزار شد
دوره آموزشی «سیری در قوانین دیوان عدالت اداری در حوزه روابط کار» با حضور معاون قضایی نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: دوره آموزشی «سیری در قوانین دیوان عدالت اداری در حوزه روابط کار» با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر و رئیس روابط کار و بازرسی کار این اداره کل و بیش از صد نفر از کارفرمایان، نمایندگان کارفرمایان در هیات تشخیص و حل اختلاف، اعضا هیأت های حل اختلاف، وکلا، کارشناسان روابط کار و بازرسین کار استان یزد و با همکاری شرکت دانش بنیان کارومه و شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی از حضور معاون قضایی نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری کشور در استان یزد گفت: در حال حاضر یکی از مشکلات جامعه کارگری و  کارفرمایی عدم آشنایی با قوانین و مقررات دیوان عدالت اداری در حوزه روابط کار و نحوه تنظیم دادخواست به دیوان عدالت اداری می­باشد.

محمدحسین ریاحی هدف از تشکیل این دوره آموزشی را ارتقاء سطح آگاهی کارشناسان مربوطه، آشنایی با قوانین و مقررات جاری در حوزه روابط کار در حیطه قوانین و مقررات دیوان عدالت اداری و وحدت رویه در صدور آراء مراجع حل اختلاف ، کمیته های سخت و زیان آور و بیمه بیکاری در سراسر استان دانست.

در ادامه غلامرضا مولابیگی بعنوان مدرس این دوره به مباحث عمده و اساسی پیرامون قوانین و مقررات اجرایی در سه حوزه مراجع حل اختلاف، بازررسی کار و بیمه بیکاری پرداخت.

معاون قضایی نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری کشور به فرایند رسیدگی در دیوان عدالت اداری به بصورت شکلی و ماهوی اشاره کرد و توضیحاتی را در این خصوص ارائه نمود.

در پایان به سوالات و ابهامات مدعوین پاسخ داده شد.

تصاویر 5

تصاویر 3تصاویر 2

 

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید