اخبار

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان بافق

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان بافق
در راستای اجرای طرح کاج و براساس تفاهم نامه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شورای مبارزه با مواد مخدر استان، دو دوره آموزشی در واحدهای تولیدی شهرستان بافق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: علی اصغر نوری شادکام ضمن اعلام این خبر گفت: در دنیای امروز که شرایط اقتصادی اکثر خانواده ها نامناسب است باید با برگزاری کلاس های ورزشی، مسابقات مختلف و مواردی از این قبیل از رشد آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم.

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق افزود: آسیب های اجتماعی تاثیرات مخربی بر خانواده ها دارد و یکی از عوامل مهمی که بنیان خانواده را متزلزل می کند، اعتیاد به مواد مخدر است.

وی برگزاری این گونه دوره های آموزشی را ضروری دانست و اظهار داشت: در همین راستا و با همکاری مدیریت شرکت معادن بافق و مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق بصورت همزمان دو کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از آسیبهای اجتماعی به منظور جلو گیری از شیوع مواد مخدر سنتی و صنعتی در محیط کارگری برگزار شد و آقایان شایق و بابایی از کارشناسان شورای مبارزه با مواد مخدر استان بعنوان مدرس این دوره ها مطالب بسیار مفیدی را برای کارگران و کارشناسان حاضر در جلسه بیان و بر هوشیاری کارگران در خصوص خطرات این آسیب اجتماعی تاکید نمودند.

در ادامه حاضرین در این دوره های آموزشی سوالات خود را پیرامون موضوع ارائه و به گفتگو پرداختند.

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید