اخبار

کسب اولین پیروزی تیم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مسابقات فوتسال کارمندان استان یزد

کسب اولین پیروزی تیم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مسابقات فوتسال کارمندان استان یزد
مسابقات فوتسال کارمندان استان یزد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور 24 تیم در 4 گروه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در نخستین روز از هفته دوم این رقابتها تیم این اداره کل به مصاف تیم بهزیستی رفت و در یک دیدار نزدیک و جذاب موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در هفته اول مغلوب تیم اداره کل زندان ها شده بود، با انگیزه مضاغف جهت جبران شکست بازی اول وارد میدان شد.

نیمه اول این بازی مهیج با وجود خلق موقعیت از سوی هر دوتیم گلی را در بر نداشت و دو تیم به تساوی رضایت دادند.

نیمه دوم ورق برگشت. بازی تهاجمی در دستور کار دو تیم قرار گرفت، از یک طرف تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال اولین برد خود بود و از طرف دیگر بهزیستی سعی در کسب دومین پیروزی متوالی را داشت.

ابتدا تعاون کار و رفاه اجتماعی با حرکت خوب میرزازاده اردکانی به گل اول رسید و در ادامه بهزیستی با حملات و شوت های سنگین موفق شد نتیجه را به تساوی بکشاند. اما این پایان کار نبود و در فاصله چند دقیقه مانده به پایان بازی باز هم میرزازاده موفق شد گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند و کار را تمام کند.

تیم تعاون، کار و رفاه اجتماعی متشکل از ابراهیم زارع و محمد فاضلی بعنوان دروازه بان، مصطفی قاسمیان، مرتضی کارگر، محمد حسن زینلی، سید یحیی تهامی، حسین کارگر، مرتضی ملاحسینی، غلامرضا میرزازاده اردکانی، حسام پیتام و محمد دهقان دهنوی به سرپرستی مجید هزاردستان و مربیگری علیرضا مولایی در این رقابتها حضور یافته و در کنار تیمهای اداره کل بهزیستی، نوسازی مدارس، استانداری، بنیاد شهید و اداره کل زندانها در یگ گروه 6 تیمی قرار دارند.

گفتنی است هفته سوم بازیها در هفته آتی برگزار خواهد شد.

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید