اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری و بررسی عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

برگزاری جلسه شورای اداری و بررسی عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
جلسه شورای اداری و بررسی عملکرد شاخص های اختصاصی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در راستای ارزیابی اقدامات انجام شده در شش ماهه اول سال 1397 به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور مدیران و روسای ستادی و شهرستانی در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همکاران در کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی استان گفت: این اداره کل توانسته است در 4 سال متوالی در شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان گردد و این امر با تلاش و کوشش مجموعه همکاران در انجام مطلوب وظایف خود میسر گردیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که جلسات شورای اداری با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانی برگزار می گردد، گفت: ما باید با خرد جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم شریف استان تلاش کنیم و وظایف سازمانی خویش را به نحو احسن انجام دهیم و این امر زمانی میسر خواهد شد که تلاش همکاران موجب اصلاح و تسهیل فرآیندهای اداری در بخش های مختلف گردد.

وی ضمن تاکید بر نظارت عملکرد ادارات شهرستانی گفت: من از مسئولین و روسای شهرستانی انتظار دارم در پیگیری و نظارت بر انجام امور محوله در حوزه های تحت مدیریت خود بصورت جدی تلاش کنند.

سپس در ادامه جلسه گزارش تحلیلی شش ماهه اول سال جاری 1397 از عملکرد هریک از حوزه های مدیریتی اداره کل و ادارات شهرستانی ارائه گردید و در هر بخش، مدیریت ها و روسای ادارات ستادی و شهرستانی توضیحات لازم خود را ارائه نمودند.

1 11 51 41 2

 
۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید