اخبار

در هفته تعاون صورت گرفت؛ نشست خبری مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز با اصحاب رسانه

در هفته تعاون صورت گرفت؛ نشست خبری مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز با اصحاب رسانه
بمناسبت هفته تعاون، از خبرنگاران فعال در عرصه صنعت و تولید توسط مدیریت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در مراسمی که با حضور امیر عباس دهقانی زاده مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی و حکایتی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز برگزار گردید از 5 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای در حوزه تولید و صنعت قدردانی شد.

در ابتدای این مراسم دهقانی زاده با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در یکسال گذشته، ضمن تاکید بر ارتقای جایگاه رسانه ها  و یادی از شهید صارمی به عنوان شهید عرصه خبر و اطلاع رسانی، ازخبرنگاران متعهد ایران اسلامی که در راه تحقق آرمان های بلند انقلاب از جان خود گذشتند قدردانی نمود.

وی با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت شهرستان بدون حضور و همراهی اصحاب قلم و رسانه امکان پذیر نیست افزود: آبادانی در هر جامعه ایی مستلزم همراهی و همکاری مردم و مسئولان و خبرنگاران در کنار یکدیگر است.

در ادامه حکایتی مسئول روابط عمومی فرمانداری مهریز نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی به موقع و شفاف را مهم و رسالتی الهی دانست و بیان کرد: از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری مطلوب به مردم و پیشبرد جایگاه رسانه ای شهرستان را خواستارم.


مهریزمهریز
مهریز

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید