اخبار

برای سومین سال متوالی رخ داد؛کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در جشنواره شهید رجایی

برای سومین سال متوالی رخ داد؛کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در جشنواره شهید رجایی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان، برای سومین سال پیاپی موفق شد رتبه برتر جشنواره شهید رجایی را در بخش شاخص های عمومی از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان یزد؛ در آیین اختتامیه این جشنواره که بمناسب هفته دولت و با حضور استاندار و مسئولین اجرایی استان در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد برگزار شد، استاندار یزد از «محمد حسین ریاحی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب در حوزه شاخص های عمومی این جشنواره تقدیر بعمل آورد.

همچنین از «نیکی آرمین»، «نرگس مروی نام»، «اکرم اقبالی» و «محمد هادی آقایی» به عنوان اعضای تیم کاری موثر در کسب این موفقیت نیز تقدیر شد.

متن تقدیرنامه دریافتی این اداره کل از استاندار یزد بدین شرح است:

 جناب آقای دکتر ریاحی

مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

با سلام و تحیات

به منظورتحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری و عزم دولت تدبیر و امید برای پیاده کردن نقشه راه اصلاح نظام اداری، ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان توسط دبیرخانه جشنواره شهید رجایی صورت پذیرفته و آن مجموعه در شاخص های عمومی سال 1396 حائز رتبه برتر شده است.

بر این اساس مراتب تبریک و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پر تلاش آن دستگاه اعلام نموده و امید است با استمرار تکاپوی مضاعف، شاهد ارتقای کارآمدی بیشتر آن مجموعه، رضایت مردم و ایجاد آرامش و دمیدن روح امید برای آینده ای بهتر باشیم و برای شکوفایی و توسعه همه جانبه استان با علاقمندی بیشتر تلاش نمایید. ضمن تبریک این رتبه برتر، دوام توفیقات را از خداوند متعال خواستارم و انتظار دارم به نحو مقتضی از همکاران محترم تقدیر و تشکر نمایید.

                                                            محمود زمانی قمی      

                                       استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی استان یزد

                                                          شهریور1397


رجایی3
رجایی4رجاییرجایی5

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید