اخبار

سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق افتتاح شد.

سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق افتتاح شد.
بمناسبت هفته دولت سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، محمد زاده رحمانی فرماندار، محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: ضرورت پرداختن به مسائل کارگران و فراهم کردن زیرساخت های ورزشی به عنوان یکی از محورهای توجه به سلامتی قشر کارگر است.

 بافق2

محمدعلی طالبی با اشاره به اینکه امروزه با خیلی از آسیب های اجتماعی مواجه هستیم خاطر نشان کرد: ورزش یکی از عوامل اصلی پیشگیری و مقابله از آسیب های اجتماعی است و انشالله با تلاش و همت ورزشکاران و خانواده هایشان این تاثیر اجتماعی ورزش را در زندگی مردم شاهد خواهیم بود.

وی افزود: تدوام این پروژه ها مستلزم همکاری همه دستگاه های اجرایی و حمایت فرمانداران و توجه بخش خصوصی به این مهم است.

در ادامه محمدحسین ریاحی با بیان اینکه در شهرستان بافق بیش از 15 هزار کارگر بیمه شده داریم، گفت: این مجموعه ورزشی می تواند برای تمامی اقشار جامعه به ویژه قشر کارگر موثر واقع شود و امیدواریم با تکمیل این پروژه بتوانیم در جهت ترویج فرهنگ ورزش و افزایش نشاط اجتماعی نقش بسزایی داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تاکید کرد: رویکرد دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و تلاش ما بر این است با بهره‌برداری هرچه سریعتر‌از این پروژه‌ها شاهد اتفاقات خوبی در‌ حوزه ورزش قهرمانی و همگانی در سطح شهرستان باشیم

بافق.

وی با بیان اینکه کلنگ این مجموعه به مساحت ۵۰ هزارمترمربع در سال ۱۳۸۹ به زمین زده شد خاطر نشان کرد: تاکنون در رستای تکمیل این پروژه بالغ بر دو میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است که مبلغ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از این اعتبار از  مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به استان بوده است.

ریاحی با اشاره به اینکه در این مجموعه ساخت زمین چمن مصنوعی، سالن چندمنظوره، فضاهای روباز ورزشی و امکانات رفاهی پیش بینی شده است افزود: بالغ بر دو میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز است که این مجموعه به صورت کامل به بهره برداری برسد و برای خدمات رسانی کامل به عموم مردم عزیز این شهرستان بویژه خانواده های محترم کارگری مهیا شود.

گفتنی است سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی - ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق در زمینی به مساحت 1650 مترمربع و با پیشرفتی حدود 100 درصد به بهره برداری ‌رسید.
بافق4بافق3

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید