اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق معرفی شد

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق معرفی شد
علی اصغر نوری به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در جلسه ای با حضور امیر یوسفی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و سید امیر میروکیلی رئیس حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، طالعی معاون فرماندار، حاجی حسنی رئیس اداره تامین اجتماعی  و نوروز زاده شهردار بافق آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی بافق برگزار شد.

در این جلسه علی اصغر نوری به عنوان سرپرست جدید انتخاب و از تلاشهای ابوئی سرپرست سابق تقدیر شد.

امیر یوسفی گفت: جایگاهی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارد در زمینه های مختلف و داشتن دستگاههای تابعه از جمله بهزیستی، تامین اجتماعی، اداره کل فنی وحرفه ای، بانک های رفاه و توسعه تعاون و صندوق بازنشستگی  فعالیت های زیادی را در بردارد. در بحث روابط کار و شرایطی که در کشور وجود دارد و وضعیت معیشتی و اشتغال مردم است. در بحث روابط کار اگر با دقت انجام نشود آسیب های اجتماعی را در پی خواهد داشت.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مهم ترین ویژگی روسای ادارت کار اشاره وبیان داشت: سعه صدر مهم ترین ویژگی رئیس یک اداره است و همدل کردن و ایجاد تعامل و همکاری با مجموعه شهرستان از دیگر عوامل ضروری برای رسیدن به اهداف است.

بافق

محمدعلی طالعی معاون فرماندار بافق گفت: شهرستان بافق با توجه به وجود معادن یک شهر کارگری محسوب می شود به همین خاطر در این شهرها بحث های کارگری از جمله عدم پرداخت حقوق، اتفاقات کاری و عدم پرداخت بیمه هست که ما با آن درگیر هستیم.

وی درادامه افزود: جو شهرستان کارگری است و به همین دلیل اداره تعاون مدیری می خواهد که بتواند مسائل و مشکلات را کنترل و حل و فصل کند و درسایه آرامش بتوانیم در بحث جامعه کارگری و توسعه آن گام برداریم.


ابوئی سرپرست سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق نیز اظهار داشت: در این مدت 8 ماهی که در بافق خدمت کردم با وجود کمبود امکانات بالاترین کارائی را چه در حوزه کارگروه اشتغال روستائی، تشکلات کارگری، تحت پوشش دادن افراد بی بضاعت را داشتیم.

علی اصغر نوری رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز تصریح کرد: در راستای سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که یک سیاست سه جانبه یعنی دولت و منافع دولت و منافع جامعه کارگری و کارفرمایی را مدنظر قرار دهیم و در این راستا در حوزه رابطه کار سعی می کنیم سازش را پیگیری کنیم و کاهش تنش را داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه مهم ترین مسئله کشور بحث اشتغال است ما اعتقاد داریم که تعاون یک شیوه برای رسیدن به اشتغال است و بتواند منجر به رفاه جامعه شود و این موضوع در بافق پیگیری خواهد شد. در روستاها بحث تعاون روستا را دنبال خواهیم کرد.بافق1بافق2بافق5 بافق3

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید