اخبار

یزد، استان پیشتاز در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عشایری

یزد، استان پیشتاز در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عشایری
استان یزد در شاخص پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال روستایی عشایری رتبه نخست کشوری را کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی گفت: بدون تردید کسب این رتبه به رونق کسب و کار و بهبود فضای اقتصادی و گسترش رفاه اجتماعی خواهد انجامید و اقدام ارزشمندی در راستای تحقق شعار سال و عملیاتی کردن این راهبرد زیر بنایی است.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به پرداخت 566 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی گفت: کسب رتبه نخست در بین 31 استان کشور نشان دهنده فعالیت بسیار خوب و شبانه روزی کارگروه اشتغال، بانک های عامل و دستگاه های اجرایی مرتبط استان است.

جلسات کارگروه اشتغال به ریاست محمود زمانی قمی استاندار یزد و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و اعضای کارگروه بصورت مستمر و هفتگی برگزار می شود که در این جلسات طرح های ثبت شده در سامانه کارا و مصوب کمیته فنی استان بررسی و پس از تصویب، جهت پرداخت به بانک های عامل از جمله کشاورزی، توسعه تعاون،پست بانک و صندوق کار آفرینی امید ارسال می شود.

گفتنی است محمدحسین ریاحی،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد از سوی خلیل حنیف، مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت. 

 

 

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید