اخبار

بازدید از بانک های عامل و تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزا

بازدید از بانک های عامل و  تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزا
در راستای مصوبه کارگروه اشتغال و تاکیدات فرماندار شهرستان ابرکوه و با هدف بررسی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی،از بانک های عامل بازدید بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه به همراه کارشناسان اشتغال از بانک های عامل توسعه تعاون، پست بانک و کشاورزی بازدید بعمل آورند که در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مدیران و کارشناسان بانک ها، موانع و مشکلات موجود در فرایند پرداخت تسهیلات بانکی به ویژه متقاضیان روستایی و عشایری بررسی و بر تسریع در روند پرداخت تسهیلات و جذب اعتبارات در سریع ترین زمان ممکن تاکید شد.

ناصر زارع با اشاره به اهمیت فراهم کردن زمینه اشتغال برای متقاضیان روستایی و عشایری اظهار داشت: ساز و کارهای لازم در بحث تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی برای بانک‌های عامل مشخص شده است و باید روند پرداخت این تسهیلات تسریع یابد، تا بتوانیم مشکلات حوزه اشتغال را حل کنیم.

وی افزود: تسهیل گری و تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی می تواند به رشد اقتصادی،توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و تقویت سرمایه اجتماعی کمک کند.

همچنین در این بازدید روسای بانک های عامل، موانع و مشکلات موجود در پرداخت تسهیلات را همچون عدم توانایی متقاضی در ارائه وثیقه مناسب، عدم ارائه فاکتور مناسب مربوطه ، عدم مراجعه بموقع و پیگیری متقاضیان ظرف 15 روز و در نهایت انصراف برخی متقاضیان اعلام نمودند.

 

۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید