اخبار

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای تولیدی و گردشگری مهریز

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای تولیدی و گردشگری مهریز
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار،مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی ،مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، فرماندار شهرستان مهریز، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و تعدادی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی از تعدادی واحدهای صنعتی و تولیدی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد به اهمیت تولید اشاره کرد و افزود: دولت برای تحقق اشتغال مولد و مفید قدم های خوبی را برداشته است و با جدیت برنامه های خود را در استان انجام می دهد.

وی به اهمیت جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در انجام طرح های تولیدی، اقتصادی و گردشگری اشاره کرد و بر همکاری مسئولان و ایجاد زمینه برای حضور جدی آن ها در مناطق مختلف استان تاکید کرد.

علی زینی وند از تعدادی واحد های تولیدی و گردشگری مهریز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات آن ها قرار گرفت.

زینی وند در این سفر از کارخانه کاشی درحال احداث مهردادسرام ، ‌واحد تولید کاشی سرو مهریز، مهسرام، کارخانه تولید لوله پلی اتیلن کویر، ‌شرکت دانش بنیان نانو کیمیای کویر دانش و واحدهای گردشگری ‌و تفریحی بازدید کرد و از نزدیک با روند تولید و مشکلات این واحدهای صنعتی، تولیدی و گردشگری آشنا شد.


بازدیدبازدیدبازدیدبازدید  

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۰
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید