اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

ایجاد اشتغال جدید در روستاها با استفاده از ظرفیت بوم گردی و گردشگری

ایجاد اشتغال جدید در روستاها با استفاده از ظرفیت بوم گردی و گردشگری
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با مدیران صندوق کارآفرینی امید و پست بانک بعنوان بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی ضمن تاکید بر ساماندهی و جهت بخشی تسهیلات به سمت اشتغال پایدار، گفت: گردشگری ظرفیت مهمی برای توسعه اشتغال در روستاهای هدف استان یزد است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی یکی از سیاست های دولت در جهت اشتغالزایی در مناطق روستایی را ارائه تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه به افراد کارآفرین در روستاها عنوان کرد و گفت: باید دستگاه های اجرایی و بانک های عامل دقت کنند که این نوع تسهیلات به افرادی که اهلیت کافی را برای اشتغالزایی دارند پرداخت شود تا زمینه اشتغال برای بیکاران روستایی فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: اگر بخواهیم در روستاها شاهد رونق اقتصادی و اقتصاد پایدار باشیم باید اقتصاد خدمات محور مبتنی بر توریست پذیر را در روستاها توسعه ببخشیم.

وی تاکید کرد: برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی عشایری، ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری در استان باید مدیران بانک های عامل نسبت به پیگیری سهم خود تا حصول نتیجه اقدام کنند.

فریبا آیت اللهی، معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر ورود اطلاعات پرداخت تسهیلات توسط بانک ها در سامانه کارا، خواستار سرعت بخشی همراه با دقت در پرداخت تسهیلات شد و در پایان گزارشی از عملکرد بانک های عامل را ارائه نمود.


بانک های عاملبانک های عاملبانک های عاملبانک های عامل  

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید