اخبار

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان یزد

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان یزد
سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان یزد در دو بخش خواهران و برادران همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور خبر داد و گفت: افراد مجاز جهت حضور در این مسابقه معنوی متشکل از کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی (صرف داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی ملاک نیست) و خانواده های آنها اعم از همسر و فرزندانی که سن آنها بالاتر از 15 سال بوده و حداکثر سن ایشان تابع مقررات سرپرستی فرزند است، می باشند.

عباس امراللهی افزود: این مسابقات در دو گروه خواهران و برادران و در رشته های قرائت، ترتیل ، حفظ (10جزء، 20جزء و کل) و مفاهیم قرآن (جلد بیست و سوم تفسیر نمونه) برگزار خواهد شد. و نفرات اول هر رشته به شرط احراز حد نصاب تعیین شده،در مرحله کشوری حضور خواهند یافت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل کار یا سکونت خود مراجعه و حداکثر تا تاریخ 97/04/05 ثبت نام کنند.

گفتنی است مرحله استانی مسابقات در تیرماه برگزار خواهد شد و زمان و مکان دقیق این مرحله متعاقبا اعلام می شود.

 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید