اخبار

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حوزه "حمایت از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت"

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حوزه "حمایت از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت"
اولین جشنواره تجلیل از دستگاه های اجرایی و پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاههای اقتصادی برتر یزد در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، جمعی از مدیران سازمان صنعت، معدن تجارت و دستگاه های اجرایی در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در مراسمی که به منظور تجلیل از دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی برتر استان در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان برگزار شد، محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه "حمایت از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت" در سال 96، از سوی محمود زمانی قمی استاندار یزد مورد تقدیر قرار گرفت.

متن این لوح بدین شرح است:

جناب آقای محمد حسین ریاحی

مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

سلام علیکم

نظر به همت و تلاش جنابعالی و مجموعه تحت امر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حمایت مؤثر از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت، از دستگاه متبوع و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی صورت گرفته، بر خود لازم می دانم از حسن مدیریت جنابعالی در این عرصه، تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در سایه عمل به رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان، موفق و مؤید باشید.

                                                                                                                                 محمود زمانی قمی

                                                                                                                                    استاندار یزد

 لوح تقدیر.

12

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید