اخبار

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: حمایت ازکالای ایرانی یعنی حمایت از کارگرانی که چرخ های اقتصاد را در دست دارند.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: حمایت ازکالای ایرانی یعنی حمایت از کارگرانی که چرخ های اقتصاد را در دست دارند.
اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر با حضور اعضای شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع، جمعی ازکارفرمایان، حوزه مقاومت بسیج کارگری، رابطین فرهنگی ونمایندگان کارگری وکارفرمایی درمحل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عباسعلی دهقانی زاده ضمن گرامیداشت هفته کارگر گفت: یکی از مولفه های اصلی حمایت از کالای ایرانی، حمایت از کارگرانی است که چرخ های توسعه اقتصادی را در دست دارند و باید تک تک ما به این باور برسیم که استفاده از کالای ایرانی روح امید را در جامعه کارگری ارتقا خواهد داد.

ریيس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مهریز افزود: جامعه ای که سرشار از امید باشد در همه عرصه ها رشد خواهد کرد و قطعاً زمینه های ارتقا کالای ایرانی را هم فراهم می آورد و نتیجه آن بهبود وضعیت معیشتی می شود.

در ادامه وی خاطر نشان کرد: قطعاً جمع حاضر، تجلیل از عزیزان کارگر را معطوف به روز کارگر و هفته کارگر نمیدانند و به پشتوانه فرمان مقام معظم رهبری خرید کالای ایرانی را برای خود تکلیف دانسته و با عمل به آن تجلیل از کارگران که مدافعین خط تولید هستند را سرلوحه اقدامات خود در سال ۹۷ قرار خواهند داد.

دهقانی زاده گفت: در هفته کارگر، ضمن اجرای برنامه های ابلاغی و تدوین شده، با همکاری اعضا جلسه و شرکای اجتماعی، کمیته کارگری را در شهرستان باساز و کاری مناسب تشکیل می دهیم تا هفته کارگر امسال به نحو احسن برگزار شود.

در ادامه سید جابر حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری مهریز گفت: با تلاش اعضای شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع، جمعی از کارفرمایان،حوزه مقاومت بسیج کارگری، رابطین فرهنگی و نمایندگان کارگری و کارفرمایی و با توجه به نوع برنامه ها حرکت خوبی نسبت به سنوات گذشته خواهیم داشت و امیدوارم این مهم ارتقاء اجتماعی را برای کارگران فراهم کند

گفتنی است: هر کدام از اعضای جلسه ضمن بیان دیدگاه ها و برنامه های خود خواستار هر چه باشکوه تر انجام شدن برنامه های مصوب کمیته مانند سنوات گذشته شدند و آمادگی خود را برای اجرای برنامه ها با این کمیته اعلام کردند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید